Kvepalai

OMNIA PROFUMI nišiniai kvepalai | Italija

Paskelbta Aromatų Sodas

Nišiniai kvepalai OMNIA PROFUMI - pradėti kurti Fabrizio Tagliacarne 2007 metais. Tai - akmenų ir metalų transformacija į aromatus tam, kad kiekvienas galėtų rasti išskirtinį, jam tinkantį kvapą. Siekis išsaugoti ilgą laiką šeimos puoselėtą brangakmenių ir metalų apdirbimo tradiciją, kūrėjus pastūmėjo perteikti emociją ir kvapą, kurį sužadina prisilietimai prie mūsų pamėgtų akmenų: deimantų, opalo, ambros..

Skaityti daugiau →


EUTOPIE nišiniai kvepalai | Prancūzija

Paskelbta Aromatų Sodas

Nišiniai kvepalai EUTOPIE - gurmaniškos variacijos, sukurtos parfumerės Elodie Pollet. Tai kvepalai, skirti tikriems keliautojams ir nuotykių entuziastams. 10 kvepalų linija atkartoja įžymias vietoves: miestus ir šalis, tam, kad kiekvienas galėtų užuosi mėgiamus aromatus kasdien.

Skaityti daugiau →


BRECOURT nišiniai kvepalai | Prancūzija

Paskelbta Aromatų Sodas

Nišiniai kvepalai iš Prancūzijos širdies - BRECOURT. Pradėti kurti parfumerės Emilie Bouge 2010 metais. Pasak Emilie, kiekvienas asmuo turi savitą charakterį, todėl ir aromatas turi būti unikalus, skirtas konkretaus tipažo žmonėms. Kaip aprangoje egzistuoja daugelį metų nusistovėję bruožai, taip ir aromatas turi atitikti asmens charakterį.

Skaityti daugiau →