Kvepalai

CALDO Officina delle Essenze - nišiniai medienos aromato kvepalai

Sukurta Aromatų Sodas

CALDO OFFICINA DELLE ESSENZE - nišiniai kvepalai kuriami parfumerio Maurizio Lembo nuo 2003 metų. Dažniau iš širdies gėlmių kuriami aromatai, kurie visuomet skirti atgaminti vaikystės emociją, kuri asocijuotusi ir su šiuolaikiniu pasauliu. Unikalaus kūrėjo požiūrio dėka buvo sukurta kvapų linija, sulaukianti didelio susidomėjimo ir pasisėkimo. Pagaminta Italijoje.

Daugiau →

FARMACIA SS. ANNUNZIATA - namų kvapai iš Italijos

Sukurta Aromatų Sodas

FARMACIA SS. ANNUNZIATA - prabangių itališkų namų kvapų, kvepalų ir kitų prekių namams prekinis ženklas, veikiantis nuo 1561 metų. Iki šių dienų, tobulindami technologijas, pirkėjams stengiasi pristatyti kuo unikalesnius, kokybiškus aromatinius produktus.
Namų kvapų linija pasižymi aromato giluma ir intensyvumu, didelėms patalpoms pritaikyti kvapai džiugina savo kokybiškumu, ilgaamžiškumu ir dizainu.

Daugiau →

STATE OF MIND - nišiniai kvepalai, namų kvapai ir arbata

Sukurta Aromatų Sodas

PRABANGIOS NIŠINIO GAMINTOJO NAUJIENOS IŠ PRANCŪZIJOS
Su džiaugsmu skubame pristatyti STATE OF MIND kūrinius: namų kvapus, kvepalus bei aromatines arbatas, sukurtas įžymaus 4 kartų arbatų meistro. Visi aromatai pasižymi intensyviu arbatos dvelksmu, kartu su Jūsų mėgstamais ingredientais: figomis, medumi, oda, muskusu, kedru, cinamonu ir daugeliu kitų natų.

Daugiau →

Sale

Unavailable

Sold Out