NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE - NUO 100 EUR

Prekės grąžinimas

 

UAB Aromatų sodas LT įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms. Pinigai negrąžinami už tas prekes, kurios buvo pirktos ne iš UAB Aromatų sodas LT, arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį. Prekės gali būti grąžintos pardavėjui, jeigu nepažeidėte gamintojo pakuotės. Jūs turite atsiųsti el. pranešimą adresu eshop@aromatusodas.lt arba susisiekti nurodytais telefonais +37062269955. Pranešime privalu nurodyti sąskaitos numerį, prekės pavadinimą, kiekį. Būtina naudotis kurjerių tarnybos arba paštomatų paslaugomis.

Visas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo apmokėjimo, remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais reglamentuota tvarka.
Grąžinamos prekės turi būti:
  • nepraradusios prekinės išvaizdos;
  • nesugadintos;
  • nepanaudotos;
  • nenuplėštomis etiketėmis;
  • nekokybiškos, neatitinkančios nurodytai informacijai ant etiketės;
  • su prekių įsigijimą patvirtinančiais dokumentais;
Prekės negali būti grąžinamos, jeigu jos buvo sugadintos netinkamai saugojant.
Prieš grąžinant prekes, būtina gauti prekių grąžinimo patvirtinimą. Gavus prekių grąžinimo patvirtinimą, prekes galima:

Su prekių grąžinimu susijusias išlaidas sumoka pirkėjas. Pinigus už grąžintas prekes, jeigu jos atitinka ankščiau išvardintus reikalavimus, pervesime į nurodyto banko sąskaitą per kelias dienas nuo prekių gavimo.

DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖS